Šlaunies raumenys

Taigi, paruošėme jums kelių naudingų pratimų sąrašą. Pa­temp­ti au­di­niai grei­tai tins­ta, juo­se vys­to­si už­de­gi­mas, to­dėl šios trau­mos ga­li bū­ti la­bai skaus­min­gos. Taip pat tikslinga įsigyti šlaunies įtvarą — tai puiki priemonė ne tik patyrus traumą, bet ir norint jos išvengti.

Tirpsta kojos pėdos, šlaunis, blauzda?

  • Į alkūnės sąnario skystis surenkamas
  • Skausmas artrito pirštų rankas

Kriaušinio raumens sindromas. Jei viena šlaunies dalis yra silpna arba pažeista, ji gali paveikti klubo, liemens, pečių ir apatinių kojų judėjimą. Forma ir funkcija Šlaunies raumenys yra susieti sluoksniais, susietais su raumenimis, esančiais klubo, nugaros ir apatinėje kojoje, pagal Myersą. Jie dirba su vidutinio dydžio dažai skausmas, kad sukurtų judėjimą pėsčiomis ir laipiojimu, ir stabilizuotų koją bei dubenį, kai stovite ir judate.

Pritūpimas plačioje stovėsenoje

Jie taip pat dirba kartu, kad suteiktų galią, jėgą ir greitį, kai rutulį užsikabinsite arba pakeliate sunkų daiktą iš šlaunies raumenys pritūpimo. Perkėlėjai Jūsų keturračiai ir kniedės yra pagrindiniai šlaunų judesiai, ir jie pailgina ir lenkia kojas. Jūsų keturvietės, esančios šlaunies priekinėje dalyje, susideda iš tiesiosios femoros, kurią supa didus intermedius, medialis ir lateralis.

palaiko skauda dėl baltymų

Keturkampiai kilę iš apatinių dubens dalių nuo kelių sausgyslių ir įdėkite į kelio sausgyslę. Jūsų kojos, esančios šlaunies gale, yra sudarytos iš bicepo femoris, semimembranosus ir semitendonosus.

Šoninis žingsniavimas pritūpus

Apatinės kojos yra kilusios iš šlaunikaulio viršaus ir nugaros ir įdedamos į sausgysles jūsų kelio gale. Rotatoriai Keli šlaunų raumenys prisijungia prie dubens ir pasukia koją į kairę ir į dešinę. Sartorius raumenys bėga žemyn ir per šlaunį nuo apatinės dubens dalies ir į vidinę kelio dalį.

skausmas bendrų ir pečių raumenis

Gracilis raumenys nuleidžia jūsų vidinės šlaunies paviršių tarp jūsų raumenų ir vidinės kelio. Tensor fasciae latae, arba TFL, yra mažas raumenis, kuris eina nuo klubo šono ir žemyn iki viršutinės šlaunies dalies.

Hamstringų sandara Funkcija Prisitvirtinimo vietos. Hamstringų sandara.

Šie veiksmai su keturkampėmis, apatinėmis sėdmenimis, sėdmenimis ir giliais klubo sukėlėjais, kad galėtumėte pasukti koją. Stabilizatoriai Stabilūs raumenys šlaunyje užtikrina tinkamą kojų, dubens ir kojų suderinimą, kai judate.

Tai yra raumenys jūsų išorinėje ir vidinėje šlaunyje. Iliotibialinė juosta ar IT juosta yra ne raumenys, bet stiprus jungiamojo audinio apvalkalas, einantis nuo išorinio dubens viršaus iki išorinės kelio.

Šlaunies struktūra

Jis jungiasi prie jūsų TFL, keturračių ir kojų, kad išvengtumėte pernelyg didelio vidinio sukimosi, kai judate. Jūsų vidinė šlaunies dalis sudaryta iš adductor longus, brevis, minimus ir magnus. Jie visi dirba kartu, kad judintų koją į savo kūno centrą ir padėtų klubų ir kojų sukimui. Jie taip pat užkerta kelią pernelyg dideliam išoriniam kojų sukimui, kai važiuojate.

Parašyti atsiliepimą

Ekspertų įžvalga Daugelis šlaunies raumenys, kurie naudojasi savo kojomis, yra linkę izoliuoti atskiras raumenų grupes, pvz. Nors ši izoliavimo technika skatina raumenų grupę, ji nieko nedaro, kad pagerintų judėjimą ir sportą.

Sunkiausioje traumos stadijoje atsiranda raumenų plyšimas ir staigaus spragtelėjimo pojūtis. Palpacijos metu skausmingi pojūčiai gali žymiai sustiprėti. Žmogus gali gerai judėti, tačiau jo eisena aiškiai sutrinka.

Kai treniruojate kojų stiprio treniruotes, visą kūną treniruokitės, o ne izoliuokite raumenų grupes mašinose, siūlo fizinis terapeutas Gray Cook. Pratimai, pvz.

skausmas alkūnės sąnario ir patinimas

Populiarios Kategorijos.